Aktualności
 
Jeszcze jeden reprezentant Polski trafi do Włoch?
 
11. grudnia 2017, 21:30
źródło: przegladsportowy.pl
 
Włoskie Serie A i B, to w ostatnim czasie popularne kierunki transferowe dla polskich piłkarzy. Kolejnym zawodnikiem, który z ekstraklasy przeniesie się na Półwysep Apeniński, może być Jarosław Jach.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Reprezentant Polski od dłuższego czasu jest łączony z opuszczeniem Zagłębia i transferem do zagranicznego klubu. Latem głośno było o zainteresowaniu ze strony Lazio Rzym. Konkretów jednak zabrakło i Jach jesień spędził w Lubinie. Ale nie był to dla niego stracony czas. Dzięki wysokiej formie, dostał powołanie do reprezentacji Polski i zagrał w drużynie selekcjonera Adama Nawałki w ostatnich meczach towarzyskich z Urugwajem i Meksykiem.

Co więcej, był jednym z nielicznych zawodników biało-czerwonych, którzy byli chwaleni po tych dwóch spotkaniach. Nic dziwnego, że zainteresowanie Jachem znowu jest spore. Jednym z klubów, które mogą pokusić się o sprowadzenie obrońcy reprezentacji Polski i Zagłębia Lubin, jest włoska Genoa. Ale nie tylko, bo Jach wzbudza także zainteresowanie w Niemczech.

Zagłębie jest pogodzone z tym z odejściem swojego najlepszego obrońcy, ale chce na jego transferze porządnie zarobić. W Lubinie nie zamierzają puszczać go za mniej, niż 2,5 miliona euro. Rozmowy na temat jego transferu mają być prowadzone jeszcze w tym tygodniu. Wcześniej piłkarzem interesowała się warszawska Legia, ale mistrz Polski nie był w stanie sprostać wymaganiom finansowym "Miedziowych".

 
 
Słowa kluczowe: jach | zaglebie | lubin | genoa | legia | lazio
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz