Aktualności
 
Kolejny gracz zamienia ekstraklasę na I ligę
 
18. października 2017, 09:06
źródło: własne
 
Kilka dni temu Sebastian Madera rozwiązał kontrakt z Zagłębiem Lubin i od tej pory szuka nowego klubu. Wygląda na to, że wyląduje całkiem niedaleko, bo w pierwszoligowym Chrobrym Głogów.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDoświadczony obrońca, który rozstał się niedawno z Zagłębiem Lubin za porozumieniem stron, trenuje z zespołem z Głogowa i wiele wskazuje na to, że zwiąże się z pierwszoligowcem przynajmniej do końca obecnego sezonu. Były zawodnik m.in. Jagiellonii Białystok, Lechii Gdańsk czy Widzewa Łódź musi odbudować się po nieudanym pobycie w zespole "Miedziowych". Dlatego jest skłonny w najbliższym czasie grać na zapleczu ekstraklasy.

Chociaż trzeba pamiętać o tym, że na razie Madera będzie mógł tylko trenować z Chrobrym i ewentualnie występować w sparingach. Do gry w barwach drużyny z Głogowa będzie mógł zostać zgłoszony dopiero od początku nowego roku. A to dlatego, iż 32-letni piłkarz rozwiązał kontrakt z Zagłębiem już po zamknięciu letniego okienka transferowego. Zgodnie z przepisami, musi teraz poczekać z potwierdzeniem do gry w nowych barwach, aż otworzy się kolejny okres przeznaczony na zmianę barw klubowych.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz