Aktualności
 
Nowy pomocnik w barwach "Słoni"
 
11. października 2017, 18:20
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza zdecydowała się na podpisanie kontraktu z Jakubem Mrozikiem, któremu kilka tygodni temu podziękowano w Koronie Kielce.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować24-letni Mrozik jest doskonale znany obecnemu trenerowi "Słoni" Maciejowi Bartoszkowi. Szkoleniowiec ekipy z Niecieczy współpracował z nim zarówno w Chojniczance Chojnice, jak i w Koronie Kielce. Zresztą do tego drugiego klubu, Mrozik został ściągnięty po wyraźnej rekomendacji Bartoszka. Tyle, że po objęciu stanowiska szkoleniowca Korony przez Gino Lettieriego, dla Mrozika zabrakło miejsca w planach nowego opiekuna kieleckiego zespołu.

24-letni pomocnik trafia jednak ponownie pod skrzydła Bartoszka, tym razem w Niecieczy. Były już gracz Korony Kielce ma wzmocnić środkową formację zespołu "Słoni". O miejsce w podstawowym składzie ma rywalizować z Vlastimirem Jovanoviciem, Mateuszem Kupczakiem i Łukaszem Piątkiem. Jak do tej pory, Mrozik ma na swoi konie 11 występów w ekstraklasie. Kolejny może zaliczyć w sobotę, już w barwach drużyny z Niecieczy, która zmierzy się z Arką Gdynia.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz