Aktualności
 
Czystka wśród piłkarzy Legii?!
 
19. września 2017, 16:27
źródło: TOK FM
 

Prezes Legii Dariusz Mioduski wysyła czytelny przekaz do piłkarzy. Jeśli nie udowodnią, ze zasługują na grę w warszawskim klubie, mogą się powoli pakować. O tym kto zostanie w ekipie mistrza Polski, a zadecydować trener Romeo Jozak.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćW Legii niedawno doszło do trzęsienia ziemi. Prezes Mioduski wymienił niemal cały sztab szkoleniowy. Stanowiska stracili m.in. trener Jacek Magiera i dyrektor Michał Żewłakow. Ale to wcale nie musi być koniec rozliczeń przy Łazienkowskiej. Kolejne mogą nastąpić już w trakcie zimowego okienka transferowego. Z klubem mają pożegnać się ci piłkarze, którzy nie udowodnią w najbliższym czasie, że są nadal Legii potrzebni.

- Jeśli jakikolwiek zawodnik czuje w głowie osiadanie na laurach i możność inkasowania grubych pieniędzy bez wiecznego wychodzenia po wygraną, to tak być nie może. Doszło do tego, że musieliśmy zrobić wspomniane ruchy. Wiemy, że nasi zawodnicy potrafią grać w piłkę, nie ma tu wątpliwości. Nie zapomnieli też nagle, jak walczyć na boisku. Teraz oczekuję od nich, że powrócą do odpowiedniej mentalności. Jeśli nie, to nie będzie dla nich miejsca. Będziemy wtedy rozmawiali z nimi, jak powinniśmy się rozstać – mówi w audycji radia TOK FM Mioduski

Najbliższe tygodnie mają pokazać, kto dalej zasługuje na grę w Legii. O wszystkim ma decydować trener Jozak. - Z nowym sztabem, każdy ma czystą kartę i może się wykazać. Jeśli pokażą się z dobrej strony, to nadal będą w klubie i cały czas będą zarabiali dobre pieniądze. Gdy będzie inaczej, to będzie należało zrobić zmiany w składzie. Nie będę wchodził w personalia, bo nawet nie o to chodzi. Mówię, jak jest i widzą to wszyscy, którzy obserwują Legię. Wina jest w wielu miejscach, ale też wśród zawodników – twierdzi bez ogródek prezes mistrza Polski.
 
 
Słowa kluczowe: legia | mioduski | jozak | magiera
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Bezczynność w tym temacie ,jest najgorszą rzeczą jaką jest dla klubu. Najwyższy czas , aby podjąć radyklane działania, by w klubie zaczęły obowiązywać standardy klubów zachodnich. To jest jedyna droga - aby na właściwe tory wprowadzić klub . Im szybciej to nastąpi , tym lepiej, bo w tej chwili LEGIA ma niewiele do stracenia.
 
 
Trampek dodał(a), we wtorek 19. września 2017 o godzinie 17:59