Aktualności
 
Lewandowski jednak trafi do Realu?!
 
16. września 2017, 11:06
źródło: as.com
 
Według hiszpańskich mediów, a konkretnie uznanego w Hiszpanii dziennikarza Guillema Balague'a, Robert Lewandowski latem przyszłego roku trafi do Realu Madryt. Polak miał już wydać odpowiednie instrukcje w tej kwestii swoim agentom.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWygląda na to, że ostatnie wydarzenia, związane z dość niespodziewaną krytyką ze strony "Lewego", skierowaną w stronę działaczy Bayernu Monachium, to początek zaplanowanej strategii, na końcu której kapitan reprezentacji Polski, ma po zakończeniu obecnego sezonu, opuścić Bayern Monachium. Celem ma być transfer do Realu Madryt. Robert miał już wydać odpowiednie wytyczne swoim agentom – Cezaremu Kucharskiemu i Maikowi Barthelowi.


Gwiazda Bayernu i reprezentacji Polski zdaje sobie sprawę, że latem przyszłego roku, może być już ostatni moment na spektakularny transfer do zespołu "Królewskich". Później, Real może mieć już ważniejsze cele, niż starania o pozyskanie polskiego napastnika. "Lewy" doskonale zdaje sobie też sprawę z tego, że w Monachium nie chcą, ani też nie muszą sprzedawać go gdziekolwiek. Dlatego swoją postawą poza boiskiem, chce ich "zachęcić" do tego, żeby w czerwcu przyszłego roku, byli bardziej elastyczni, kiedy wpłynie do nich oferta ze strony "Królewskich".

Według Balague'a, proces jego przeprowadzki na Santiago Bernabeu jest już rozpoczęty. Pierwszym elementem był słynny już wywiad, krytykujący politykę transferową Bayernu. Hiszpański dziennikarz podkreśla, że Real jest klubem z dziecięcych marzeń "Lewego". Ponadto nie tak dawno jego menedżer Cezary Kucharski przyznał, że Robert chce jeszcze spróbować swoich sił w Hiszpanii i USA. Kwestią otwartą pozostaje kwestia ceny, jaką "Królewscy" musieliby zapłacić za transfer Lewandowswkiego. Biorąc pod uwagę to, co dzieje się ostatnio na rynku, kwota ta mogłaby przekroczyć sto milionów euro...
 
 
Słowa kluczowe: lewandowski | real | madryt | bayern | ancelotti | barthel | kucharski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz