Aktualności
 
Lechia ma nowego napastnika!
 
15. września 2017, 14:55
źródło: lechia.pl/własne
 
Zgodnie z przewidywaniami, Lechia Gdańsk przygarnęła Jakuba Araka, który kilka dni temu za pośrednictwem PZPN, rozwiązał kontrakt z Ruchem Chorzów. Były napastnik Legii Warszawa podpisał z nowym pracodawcą umowę do końca czerwca 2020 roku.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćArak rozstał się z "Niebieskimi" w burzliwych okolicznościach. Młody napastnik złożył wniosek o rozwiązanie kontraktu z winy klubu, ze względu na zaległości finansowe, jakie mają wobec niego działacze Ruchu. Podobnie, jak kilka miesięcy temu w identycznej sprawie, jaką wytoczył chorzowskiemu klubowi Patryk Lipski, tak i tym razem PZPN przyznał rację zawodnikowi. Co ciekawe, Arak trafił do tego samego klubu, co "Lipa". Obaj będą teraz mieli okazję do wspólnych występów w barwach Lechii.


- Grę w Lechii traktuję jako duże wyzwanie w swojej karierze. Uważam, że gdański klub to dla mnie bardzo dobre miejsce do piłkarskiego rozwoju i spełnienia sportowych ambicji, czyli walki o najwyższe miejsce w Lotto Ekstraklasie. Zdaję sobie oczywiście sprawę, że wywalczenie miejsca w składzie i regularna gra w lidze nie będą rzeczą łatwą, bo konkurencja wśród ofensywnych graczy w Lechii jest bardzo duża. Na pewno podejmę rękawicę i będę starał się codzienną pracą na treningach przekonać trenerów, by zdecydowali się na mnie postawić – powiedział po podpisaniu kontraktu nowy napastnik gdańskiego zespołu.
 
 
Słowa kluczowe: arak | lechia | gdansk | ruch | chorzow | lipski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz