Aktualności
 
Sensacyjny transfer w ekstraklasie?!
 
29. sierpnia 2017, 17:00
źródło: migrantesdelbalon.com
 
Według hiszpańskich mediów, Legia Warszawa jest zainteresowana napastnikiem Wisły Kraków Carlitosem. Rewelacyjnie spisujący się w barwach "Białej Gwiazdy" snajper miał trafić na szczyt listy życzeń mistrza Polski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćCarlitos ma znakomity start w polskiej ekstraklasie. W siedmiu pierwszych kolejkach obecnego sezonu, zdobył pięć bramek i jest wiceliderem tabeli najskuteczniejszych strzelców ligi. Dzięki jego dobrej grze, Wisła jest w czubie tabeli i po raz pierwszy od dłuższego czasu, może mieć nadzieje na walkę o czołowe lokaty. Hiszpan jest kluczowym zawodnikiem w układance trenera "Białej Gwiazdy" Kiko Ramireza. Ale dobra postawa Carlitosa spowodowała, że już miała się nim zainteresować Legia.

Warszawski klub rzeczywiście ma problem w ataku, bo sprowadzeni latem napastnicy, na razie nie spełniają oczekiwań. Problem polega na tym, że Legia odpadła z europejskich pucharów, przez co w budżecie mistrza Polski, powstała dziura. Dlatego przy Łazienkowskiej raczej chcą pozbywać się piłkarzy niż ściągać nowych Ale być może Legii uda się jeszcze przed końcem okienka transferowego rozstać się z kilkoma graczami, co spowodowałoby, że w kasie pojawiłyby się środki na kuszenie Carlitosa. Niewykluczone też, że jest to dla Legii temat dopiero na kolejne okienko transferowe...
 
 
Słowa kluczowe: carlitos | legia | wisla | krakow | ramirez
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Chyba was nieźle poebało:)
 
 
Ja dodał(a), we wtorek 29. sierpnia 2017 o godzinie 23:43