Aktualności
 
Sześć lat w Realu a teraz... I liga
 
26. sierpnia 2017, 10:30
 
Były zawodnik Realu Madryt – Dani Ramirez, został nowym nabytkiem pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. 25-letni pomocnik podpisał z "Dumą Warmii" roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćRamirez ma wzmocnić środek pola olsztyńskiego zespołu i być jedną z czołowych postaci zespołu prowadzonego przez trenera Tomasza Asensky'ego. Hiszpan ma bardzo ciekawe CV. Przez sześć lat był zawodnikiem Realu Madryt. W zespołach młodzieżowych "Królewskich" pełnił nawet rolę kapitana i wróżono mu wielką przyszłość. Los jednak potoczył się zupełnie inaczej. Ramirez zaistniał tylko na poziomie Realu C. Nie zdołał się przebić nawet do zespołu rezerw.

Po przygodzie z Realem, trafił do Valencii, a później do Getafe. W obu tych klubach także jednak nie był w stanie przebić się do kadry pierwszych zespołów i występował jedynie w rezerwach. Ramirez jest już jedenastym nowym zawodnikiem, który latem wzmocnił Stomil. Wcześniej kontrakty z olsztyńskim klubem podpisali Paweł Abbott, Paweł Baranowski, Ernest Dzięcioł, Adrian Karankiewicz, Daniel Mikołajewski, Jakub Miszczuk, Łukasz Sołowiej, Marcin Stromecki, Wołodymyr Tanczyk i Tomasz Zając.
 
 
Słowa kluczowe: ramirez | stomil | real | madryt | asensky
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno