Aktualności
 
Kolejny chętny na pomocnika "Jagi"
 
17. sierpnia 2017, 10:30
źródło: przegladsportowy.pl
 
Jagiellonia sprzedała już jacka Góralskiego do Łudogorca Razgrad, ale to wcale nie musi być koniec osłabień w drugiej linii wicemistrza Polski. Coraz więcej wskazuje na to, że z Białymstokiem pożegna się także Taras Romańczuk.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćUkraińcem z Jagiellonii od dłuższego czasu interesują się kluby tureckie. Teraz jednak do gry włączył się również dość niespodziewanie Videoton Szekesfehervar. Węgierski klub jest zainteresowany transferem definitywnym pomocnika wicemistrza Polski, którego "Jaga" wycenia na około milion euro. To spora kwota, jak na możliwości Videotonu, ale klub z Szekesfehervaru jest w stanie tyle wyłożyć.

Odejście Romańczuka, w połączeniu z wcześniejszym transferem Góralskiego, spowodowałoby wielką wyrwę w środku pomocy zespołu z Podlasia. W Białymstoku doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego już szukają zawodników, którzy mogliby wypełnić luki w drugiej linii. Na liście życzeń Jagiellonii jest m.in. Piotr Wlazło z Wisły Płock.Tak czy inaczej, odejście Romańczuka, który jest czołową postacią w ekipie trenera Ireneusza Mamrota, byłaby dla "Jagi" poważną stratą.
 
 
Słowa kluczowe: romanczuk | jagiellonia | videoton | goralski | mamrot | wlazlo
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz