Aktualności
 
Będzie kolejny Polak w Bundeslidze?!
 
5. sierpnia 2017, 19:27
źródło: Twitter
 
Według brytyjskich mediów, wkrótce nowym obrońcą Eintrachtu Frankfurt zostanie Krystian Bielik. 19-letni zawodnik zostanie wypożyczony na rok z Arsenalu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMenedżer Arsene Wenger uznał, że dla bielika na występy w ekipie "Kanonierów" jest jeszcze za wcześnie. Najpierw Polak ma zebrać trochę doświadczenia. W zeszłym sezonie był wypożyczony do Birmingham City, gdzie miał okazję zagrać na zapleczu Premier League. Teraz jednak wyzwanie poważniejsze przed utalentowanym Polakiem, bo a rywalizować w niemieckiej Bundeslidze.

Jego sprowadzeniem zainteresowany jest Eintracht Frankfurt, który poszukuje środkowego obrońcy. Niemieckiemu klubowi zaproponowano Bielika i wszystko wskazuje na to, że działaczom "Orłów" ten pomysł przypadł do gustu. Polak ma trafić do Frankfurtu jeszcze przed inauguracją nowego sezonu Bundesligi. W umowie nie znajdzie się klauzula ewentualnego transferu definitywnego, bo "Kanonierzy" nie są zainteresowani pozbywaniem się Bielika na innej zasadzie niż czasowe wypożyczenie.
 
 
Słowa kluczowe: bielik | eintracht | frankfurt | arsenal | wenger | legia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz