Aktualności
 
Zaskakujący transfer byłego lidera "Niebieskich"?!
 
31. lipca 2017, 13:16
źródło: "sportarena.hr
 

Nie jest tajemnicą, że po rozstaniu w burzliwych okolicznościach z Ruchem Chorzów, Patryk Lipski chciałby zagrać w zagraniczny klubie. Najczęściej mówiło się o kierunku portugalskim, tymczasem "Lipa" może wylądować w... mistrzu Chorwacji.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWedług chorwackich mediów, Lipski prowadzi zaawansowane negocjacje z HNK Rijeką i obie strony są już bardzo blisko porozumienia. Jeśli te informacje się potwierdzą i były rozgrywający Ruchu Chorzów zostanie rzeczywiście zawodnikiem mistrza i zdobywcy Pucharu Chorwacji, będzie to dość nieoczekiwany finał jego poszukiwań nowego klubu.

Rijeka obecnie rywalizuje w eliminacjach do Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu III rundy eliminacyjnej zremisowała w Salzburgu z miejscowym Red Bullem 1:1 i ma spore szanse na awans do kolejnego etapu.

Lipski od dwóch miesięcy pozostaje bez przynależności klubowej, po tym, jak rozwiązał kontrakt z Ruchem z winy chorzowian. Ostatnio kusiła go Cracovia, ale dla 23-letniego zawodnika od początku była to opcja rezerwowa na wypadek, gdyby nie udało mu się znaleźć nowego pracodawcy poza granicami naszego kraju...

 
 
Słowa kluczowe: lipski | rijeka | ruch | chorzow | cracovia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz