Aktualności
 
Najbardziej niespodziewany transfer lata!
 
31. lipca 2017, 07:15
 

To będzie jedna z najbardziej zaskakujących transferów letniego okienka transferowego w naszej ekstraklasie Wszystko wskazuje na to, że Wisłę Płock opuści Przemysław Szymiński, który przeniesie się do włoskiego Palermo.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSzymińskiego od podpisania kontraktu z zespołem z Sycylii, dzielą już tylko testy medyczne. Wcześniej nic nie wskazywało na to, że 23-latek może trafić do zagranicznego klubu. Co prawda obrońca "Nafciarzy" znalazł się w kadrze młodzieżowej reprezentacji Polski na Euro U-21 w naszym kraju, które odbyło się w czerwcu, ale podczas turnieju nie zagra ani minuty. Mimo to, jego osoba wzbudziła zainteresowanie ze strony Palermo.

Do tego stopnia, że włoski klub podszedł do sprawy bardzo konkretnie. Wisła już oficjalnie potwierdziła, iż Szymiński zostanie zawodnikiem Palermo na zasadzie transferu definitywnego. 23-letni zawodnik był piłkarzem płockiego zespołu od zimy 2015 roku, kiedy przyszedł z Rozwoju Katowice. W barwach "Nafciarzy" rozegrał do tej pory 81 spotkań ligowych. Wygląda na to, że przynajmniej na razie, na tej liczbie się zatrzyma.

Palermo w poprzedni sezonie spadło z włoskiej Serie A, ale na Sycylii mają ambicje szybkiego powrotu do elity. Szymiński będzie trzecim Polakiem, który aktualnie jest zawodnikiem tego klubu. Wcześniej do Palermo trafili Thiago Cionek i Radosław Murawski.

 
 
Słowa kluczowe: szyminski | wisla | plock | palermo | cionek | murawski
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz