Aktualności
 
Dziesięć milionów euro za reprezentanta Polski?!
 
22. lipca 2017, 10:45
źródło: Daily Mirror
 
Wygląda na to, że wkrótce do nowego klubu trafi Kamil Grosicki. Jego sprowadzenie ma być poważnie zainteresowany Everton. Menedżer "The Toffees" Ronald Koeman jest gotowy wyłożyć na Polaka dziesięć milionów euro.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTo nie pierwszy raz, kiedy Grosicki jest łączony z transferem do Evertonu. Angielski klub był wymieniany w gronie tych, którzy obserwowali skrzydłowego reprezentacji Polski, jeszcze zanim ten trafił do Hull City. Teraz odżywa temat jego sprowadzenia na Goodison Park. Tym bardziej, że "Grosik" od dawna deklaruje, że nie zamierza występować na zapleczu Premier League, po tym jak "Tygrysy" spadły z ligi.

Koeman podobno interesował się Grosickim już wtedy, kiedy był menedżerem Southamptonu. Wtedy nie doszło jednak do konkretów, ale obecnie holenderski szkoleniowiec ma być bardziej zdeterminowany żeby pozyskać skrzydłowego reprezentacji Polski. Z kolei sam Grosicki nie chce opuszczać Anglii. Niedawno odrzucił możliwość przejścia do SC Freiburg. Ze starań o niego wycofała się także Hertha Berlin.
 
 
Słowa kluczowe: grosicki | everton | hull | koeman | freiburg | hertha
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz