Aktualności
 
Polski napastnik znalazł nowy klub!
 
21. lipca 2017, 06:53
 
Nie Dynamo Drezno, a inny niemiecki klub, który był zainteresowany sprowadzeniem do siebie Artura Sobiecha – SV Darmstadt, będzie jego nowym klubem. Napastnik reprezentacji Polski podpisał ze spadkowiczem z Bundesligi dwuletni kontrakt.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćJeszcze wczoraj niemieckie media donosiły, że Sobiechowi najbliżej jest do Dynama Drezno. Rzeczywiście, drugoligowiec ze wschodnich Niemiec był zainteresowany podpisaniem kontraktu z polskim napastnikiem, ale gorzej było, kiedy przyszło do konkretów. Były zawodnik Hannoveru nie doczekał się na satysfakcjonującą propozycję, a kiedy do gry wkroczyło Darmstadt, wszystko potoczyło się bardzo szybko.

Spadkowicz z Bundesligi ma ambicje, żeby bardzo szybko do niej powrócić. Jednym z tych, którzy mają zapewnić nową jakość, będzie właśnie Sobiech. Polak szybko ustalił warunki swojej indywidualnej umowy i w nowym sezonie dalej będzie występował na boiskach 2. Bundesligi. Przez ostatnie sześć lat, Sobiech reprezentował barwy innego niemieckiego zespołu – Hannoveru 96.
 
 
Słowa kluczowe: sobiech | darmstadt | dynamo | drezno | hannover
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz