Aktualności
 
Napastnik Legii w... Juventusie!
 
17. lipca 2017, 07:42
 
Wszystko wskazuje na to, że warszawską Legię opuści młody napastnik Sandro Kulenović 17-letni Chorwat jest blisko przejścia do Juventusu Turyn.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSprawa jego transferu do mistrza Włoch jest już bardzo zaawansowana. Kulenović wziął już nawet udział w treningu młodzieżowej drużyny "Starej Damy". W najbliższym czasie ma grać w zespole, który na co dzień będzie rywalizował we włoskiej Primaverze.

Chorwacki nastolatek występował do tej pory w młodzieżowych drużynach Legii i w jej rezerwach. Ma na swoim koncie także udział w spotkaniach młodzieżowej Ligi Mistrzów w poprzednim sezonie. W sześciu meczach w tych rozgrywkach strzelił dla warszawskiego zespołu dwa gole. Prawdopodobnie właśnie podczas występów w tych rozgrywkach zwrócili na niego uwagę wysłannicy Juventusu.

Kulenović może być częścią rozliczenia transakcji, w myśl której do Legii ma trafić włoski napastnik "Starej Damy" Cristian Pasquato. 27-latek, który ostatnio występował na zasadzie wypożyczenia w rosyjskiej Krylji Sowietow Samara, jest bardzo blisko transferu do drużyny mistrza Polski.
 
 
Słowa kluczowe: kulenovic | legia | juventus | pasquato | magiera
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz