Aktualności
 
Reprezentant Polski wraca do Rosji
 
17. lipca 2017, 09:17
źródło: sport-express.ru
 
Jak informują rosyjskie media, Maciej Rybus wróci do ligi rosyjskiej. Reprezentant Polski ma związać się trzyletnim kontraktem w Lokomotivem Moskwa.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćLokomotiv od dłuższego czasu zabiega o Rybusa, którego pobyt w Olympique Lyon nie przebiegał tak jakby sobie tego życzył były skrzydłowy warszawskiej Legii. Klub z Moskwy co prawda już kilka razy deklarował, że z transferu "Rybki" zrezygnował ale ostatecznie dojdzie do transakcji. Rosyjski klub zapłaci za Rybusa półtora miliona euro.

Reprezentant Polski trafił do Lyonu rok temu po tym jak wygasł jego kontrakt z Terekiem Grozny. Już wtedy jego zatrudnieniem zainteresowany był Lokomotiv, ale polski skrzydłowy, który jednak ostatnio częściej występuje na pozycji lewego obrońcy, chciał spróbować czegoś innego niż rosyjska ekstraklasa. Teraz wraca do niej po 12 miesiącach przerwy.

Rybusem zainteresowany był także spdkowicz z angielskiej Premier League Hull City, gdzie szkoleniowce jest od niedawna rosyjski trener Leonid Słucki. Szkoleniowiec "Tygrysów" miał namawiać Polaka na przenosiny do jego zespołu, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.
 
 
Słowa kluczowe: rybus | lyon | lokomotiv | legia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz