Aktualności
 
Siódme wzmocnienie Cracovii!
 
12. lipca 2017, 11:14
 
Cracovia błyskawicznie zareagowała na poważną kontuzję swojego kluczowego zawodnika – Damiana Dąbrowskiego. Do zespołu "Pasów" dołączył defensywny pomocnik Podbeskidzia Bielsko-Biała Adam Deja.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćRokowania w kwestii zdrowia Dąbrowskiego są na tyle nie pomyślne, że reprezentant Polski może nie zagrać nawet do końca roku. Podpora drugiej linii Cracovii ma prawdopodobnie zerwane więzadła w kolanie i konieczna będzie najpierw operacja, a potem kilkumiesięczna rehabilitacja. W związku z tym trener "Pasów" Michał Probierz potrzebował kogoś, kto wypełni lukę po Dąbrowskim. Wybór padł na wyróżniającego się gracza z zaplecza ekstraklasy.

Cracovia pozyskała Adama Deję z Podbeskidzia Bielsko-Biała, który związał się z ekipą spod Wawelu trzyletnim kontraktem. 24-letni piłkarz w razie potrzeby, może być także traktowany jako środkowy obrońca. Były już piłkarz "Górali" dołączył do drużyny "Pasów" na zasadzie transferu definitywnego.

Deja jest siódmym nowym zawodnikiem w krakowskim zespole. Wcześniej Cracovia sfinalizowała transfery Szymona Drewniaka, Michała Helika, Michala Peskovicia, Michala Siplaka, Lennarda Sowaha i Sergieja Zenjova. Ponadto ze Slavii Praga wykupiono Jaroslava Mihalika, który wiosną był wypożyczony do drużyny "Pasów".
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz