Aktualności
 
Legia już bez swojej gwiazdy...
 
9. lipca 2017, 19:27
 
To już koniec sagi transferowej z Vadisem Odjidją-Ofoe w roli głównej. Gwiazda Legii opuszcza mistrza Polski i przechodzi do Olympiakosu Pireus. Legia zarobi 2,5 miliona euro, ale dodatkowe pół miliona może jeszcze "dorobić" w bonusach.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćOdejście Vadisa było przesądzone już wcześniej. Od początku zainteresowany jego pozyskaniem był Olympiakos, który jako pierwszy złożył ofertę Legii. Ale w pewnym momencie wydawało się, że grecki gigant będzie musiał obejść się smakiem. Do gry wkroczył bowiem bogaty FK Krasnodar, który był gotów przebić ofertę zarówno Olympiakosu, jak i zaoferować samemu zawodnikowi zdecydowanie większe pieniądze, niż w Grecji.

Vadis już był nawet w Rosji, ale w ostatniej chwili zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Negocjacje zaczęły się przeciągać a dodatkowo przynajmniej zdaniem rosyjskich działaczy, Belg nie zaliczył testów medycznych. Ostatecznie do transferu nie doszło i Odjidja-Ofoe wrócił do Warszawy. Ale nie po to, żeby trenować i grać w Legii, tylko spakować walizki. Dzisiaj Olympiakos i legia potwierdziły zawarcie porozumienia w kwestii transferu do mistrza Grecji.

Legia zarobi 2,5 miliona euro ale jeśli grecki klub zakwalifikuje się do fazy grupowej Ligi Mistrzów będzie musiał dopłacić mistrzowi Polski dodatkowe pół miliona. W Olympiakosie Vadis ponownie będzie miał okazję pracować z Besnikiem Hasim, który przed rokiem ściągał go do Legii, a teraz zabrał warszawskiemu klubowi do Grecji...
 
 
Słowa kluczowe: vadis | odjidja | ofoe | legia | olympiakos | krasnodar
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Byłoby lepiej dla interesów LEGII , gdyby odeszli w pakiecie z Vadis-em ci co sprowadzili Beśnika . Przynajmniej tematycznie zostałoby oczyszczone powietrze .
 
 
Trampek dodał(a), w niedzielę 9. lipca 2017 o godzinie 21:42