Aktualności
 
Wyprzedaż w Jagiellonii?!
 
6. lipca 2017, 11:36
źródło: przegladsportowy.pl
 
Dopóki Jagiellonia gra w europejskich pucharach, żadne z kluczowych zawodników nie opuści zespołu z Białegostoku. Ale jeśli "Jaga" odpadnie, może dojść do transferów kilku podstawowych graczy drużyny prowadzonej przez trenera Ireneusza Mamrota.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćA zainteresowaniem ze strony zagranicznych klubów, cieszy się kilku zawodników Jagiellonii. Wśród nich są obaj środkowi pomocnicy – Tarasa Romańczuk i Jacek Góralski. Zarówno jeden jak i drugi, są łakomym kąskiem dla klubów tureckich. Zresztą już rok temu Ukrainiec mógł trafić do Konyasporu, a reprezentant Polski do Gaziantepsporu. W Turcji cały czas nie zapomnieli o pomocnikach "Jagi".


Jagiellonia może być trudno zatrzymać także Fedora Cernycha. Litwin wyrobił sobie występami w reprezentacji swojego kraju dobrą markę na rynku brytyjskim i wzbudza zainteresowanie ze strony klubów The Championship. W jego przypadku wymieniano niedawno spadkowicza z Premier League – Middlesbrough. Druga opcja to liga rosyjska. Przymierzał się do niego chociażby FK Rostów.

Na brak zainteresowania nie może narzekać także Przemysław Frankowski. Skrzydłowy młodzieżowej reprezentacji Polski znalazł się na celowniku klubów z Izraela. W jego kontekście padają nazwy Maccabi Hajfa i Maccabi Tel-Aviv.

Jak dowiedział się "Przegląd Sportowy", nikt z Jagiellonii nie odejdzie, dopóki drużyna będzie rywalizować w europejskich pucharach. - Czy mamy takie ustalenia z prezesem Kuleszą? O naszych rozmowach na pewno nie będę opowiadał prasie – ucina sprawę trener Jagi Ireneusz Mamrot.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz