Aktualności
 
Lech chciał byłego legionistę...
 
30. czerwca 2017, 18:31
źródło: przegladsportowy.pl
 
Lech Poznań był zainteresowany odkupieniem z Wisły Płock Dominika Furmana. Były piłkarz Legii jednak odmówił i pozostał w klubie z Mazowsza.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWisła Płock wykupiła niedawno definitywnie Furmana z Toulouse za 350 tysięcy euro, ale niewykluczone, że jeszcze tego lata sprzeda go z zyskiem do innego klubu. – Mamy z Dominikiem dżentelmeńską umowę, że jeśli pojawi się jakaś dobra oferta i dla nas i dla niego, dostanie zgodę na odejście – tłumaczy w "Przeglądzie Sportowym" dyrektor sportowy Łukasz Masłowski.

Transferem "Furmiego" interesował się m.in. Lech Poznań. - Już rok czy półtora temu z Poznania przychodziły zapytania do mojego menedżera. Teraz była konkretna oferta, ale nawet nie podjąłem tematu. Z szacunku do kibiców Legii i całego klubu, nie mógłbym przejść do Lecha – wyjaśnia Furman.

Ale Furmana chętnie widzieliby także w innych klubach naszej ekstraklasy, nie tylko w Lechu. Możliwy jest także kolejny wyjazd do zagranicznego klubu, ale... - Jeśli miałbym znów spróbować sił zagranicą, musiałby być to bardzo przemyślany wybór. Za chwilę będę miał 25 lat, nie jestem już jakimś bardzo młodym zawodnikiem. Teraz na pewno o wiele więcej czynników złoży się na moją ewentualną decyzję o wyjeździe – mówi "Furmi".
 
 
Słowa kluczowe: furman | lech | poznan | wisla | plock | legia | toulouse
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz