Aktualności
 
Reprezentant Polski w Bundeslidze?!
 
29. czerwca 2017, 09:49
źródło: sportowefakty.wp.pl
 
Jak informuje serwis sportowefakty.wp.pl, Bartosz Kapustka jest blisko transferu z Leicester City do niemieckiego SC Freiburg. Na razie nie wiadomo, czy chodzi jedynie o wypożyczenie, czy też transfer definitywny.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćO tym, że Kapustka latem opuści Leicester, wiadomo od dłuższego czasu. Jego przygoda z Premier League, przynajmniej na razie, okazał się kompletnym niewypałem. Reprezentant Polski nie grał praktycznie w ogóle i cały sezon miał stracony. Drugi taki nie może mu się przytrafić, dlatego potrzebuje nowego klubu, w którym miałby szanse na regularne występy. Była gwiazda Cracovii ma propozycje z Holandii i Włoch, ale podobno najkonkretniejszą ofertę przedstawił siódmy klub ostatniego sezonu Bundesligi – SC Freiburg.

Piłkarze ze Schwarzwald-Stadion zapewnili sobie start w nowym sezonie w rozgrywkach Ligi Europy. - Nie mam w zwyczaju komentować doniesień medialnych i tym razem nie uczynię wyjątku - mówi WP SportoweFakty agent Kapustki Bartłomiej Bolek. - Pracujemy nad transferem definitywnym lub wypożyczeniem Bartka z Leicester City. Wszystko powinno być jasne w ciągu najbliższych tygodni – dodaje przedstawiciel polskiego piłkarza.

Teoretycznie Kapustce powinno być łatwiej o miejsce w składzie w niemieckim klubie, niż w Leicester. Tym bardziej, że zanosi się na to, że Freiburg opuszczą dwie gwiazdy zespołu - Maximilian Philipp i Vicenzo Grifo. Ten drugi gra zwykle na lewym skrzydle, czyi tam, gdzie Kapustka. Polak mógłby zostać więc jego naturalnym następcą.
 
 
Słowa kluczowe: kapustka | freiburg | leicester | bolek | griffo | phillip
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz