Aktualności
 
To będzie pierwszy nabytek Legii?!
 
26. czerwca 2017, 12:20
źródło: własne/przegladsportowy.pl
 
Legia Warszawa zabezpiecza się na wypadek odejścia Michała Pazdana. Obrońca reprezentacji Polski jest blisko transferu do Olympiakosu. W zespole mistrza Polski ma go zastąpić Denis Vavro z MSK Zilina.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćReprezentant Słowacji ma ważną umowę ze słowackim klubem do końca czerwca 2019 roku. A to oznacza, że trzeba za niego zapłacić. Ile? Nawet koło miliona euro. 21-latek jest uważany za jednego z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia na Słowacji. W klubie z Żiliny nie tylko odpowiada za bronienie dostępu do własnej bramki, ale także wyróżnia się skutecznością w polu karnym rywali.

Jego dużym atutem jest umiejętność gry głową. W ostatnim sezonie strzelił w barwach słowackiego zespołu aż sześć goli. O Vavro pyta jednak nie tylko Legia, ale także inne kluby. Słowak mimo młodego wieku jest już reprezentantem swojego kraju. Jak do tej pory zagrał w drużynie narodowej pięć razy i zdobył dwie bramki. Po ewentualnym odejściu Pazdana, trener Jacek Magiera będzie dysponował na środku defensywy Maciejem Dąbrowskim, Jakubem Rzeźniczakiem, Jakubem Czerwińskim i Mateuszem Wieteską.
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Z facjaty, pasuje do Legii
 
 
Franco dodał(a), w poniedziałek 26. czerwca 2017 o godzinie 19:29