Aktualności
 
Jeszcze jeden chętny na króla strzelców!
 
24. czerwca 2017, 13:23
źródło: przegladsportowy.pl/własne
 
Śląsk pozyskał już siedmiu nowych zawodników, ale działaczom z Wrocławia ciągle mało. Kolejnym wzmocnieniem WKS-u może zostać napastnik Lecha Poznań Marcin Robak. Król strzelców poprzedniego sezonu chce opuścić "Kolejorza".
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNie jest tajemnicą, że Robakowi nie jest po drodze z trenerem Lecha Nenadem Bjelicą. Doświadczony napastnik najchętniej rozstałby się z poznańskim klubem. Tym bardziej, że propozycji mu nie brakuje. Zainteresowany jego pozyskaniem są Piast Gliwice, Pogoń Szczecin i Bruk-Bet Nieciecza.

Do tego grona dołączył także Śląsk. Co prawda w czwartek wrocławianie sfinalizowali pozyskanie innego doświadczonego napastnika Arkadiusza Piecha, ale trener Jan Urban chce mieć szerokie pole manewru w ataku, którego brakowało mu w poprzednim sezonie. Wzmocnienia w przedniej formacji są konieczne także dlatego, że z klubem rozstał się Kamil Biliński i na razie Piech nie ma praktycznie żadnej alternatywy.

Pozyskanie Robaka będzie możliwe jednak dopiero wtedy, kiedy 34-letni snajper rozwiąże kontrakt z Lechem. A na razie działacze "Kolejorza" zwlekają z podjęciem decyzji, co do przyszłości króla strzelców. Niby jego współpraca z Bjelicą raczej nie będzie się już układać poprawnie, ale z drugiej strony trudno tak lekką ręką zrezygnować z kogoś, kto w poprzednim sezonie nastrzelał mnóstwo goli...
 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz