Aktualności
 
Będzie powrót z Legii do Śląska?!
 
20. czerwca 2017, 05:11
źródło: własne
 
Śląsk chciałby, żeby jego barwy ponownie reprezentował Tomasz Jodłowiec. Pytanie tylko, czy we Wrocławiu znajda się pieniądze, które mogłyby skusić byłego reprezentanta Polski do powrotu.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

W grę wchodzi wypożyczenie doświadczonego pomocnika, który do Legii trafił właśnie ze Śląska. Co prawda rozstanie z wrocławskim klubem przebiegało w burzliwych okolicznościach, ale teraz już mało kto to pamięta, bo w Śląsku zmienili się od tego czasu działacze i zarządzający klubem. A "Jodła", przynajmniej jeśli chodzi o realia naszej ligi, to wciąż solidna firma.

Takiego zawodnika Śląskowi brakuje, bo z wypożyczenia do Lechii Gdańsk wrócił Aleksandar Kovacević i nie wiadomo, czy uda się go ściągnąć do Wrocławia jeszcze raz. Jako defensywny pomocnik mógłby występować Adam Kokoszka, ale on akurat jest kontuzjowany i na razie nie będzie do dyspozycji trenera Jana Urbana. Szkoleniowiec Śląska doskonale zna się z Jodłowcem. Za jego kadencji w Legii, doświadczony pomocnik był jednym z kluczowych graczy.

Problem polega na tym, że Jodłowiec zarabia w Legii sporo, jak na standardy obowiązujące we Wrocławiu. Dlatego nie wiadomo, czy Śląsk będzie na niego stać. Żeby go wypożyczyć z Legii, trzeba byłoby przejąć jego pensję, a to oznaczałoby, że były reprezentant Polski z miejsca stałby się najlepiej opłacanym zawodnikiem we Wrocławiu. I to ze sporą nadwyżką nad resztą…

 

 
 
Słowa kluczowe: jodlowiec | legia | slask | wroclaw | urban | kokoszka | kovacevic
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz