Aktualności
 
Wisła Płock ma nowego napastnika!
 
19. czerwca 2017, 11:23
źródło: własne
 
Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami nowym napastnikiem Wisły Płock został Kamil Biliński. Były zawodnik Śląska był dostępny za darmo, bo z końcem czerwca wygasa jego kontrakt z wrocławskim klubem.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPrzyszłość Bilińskiego w Śląsku od dawna stała pod wielkim znakiem zapytania. Niby we Wrocławiu deklarowali, że chcą go dalej w zespole ale obie strony nie mogły dojść do porozumienia. Ostatecznie "Bila" rozstaje się definitywnie ze Śląskiem i przenosi do płockiej Wisły. Z nowym klubem podpisał roczny kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Biliński w zeszłym sezonie zdobył 11 bramek dla Śląska i był najlepszym snajperem wrocławskiej drużyny. Szczególnie dobra w jego wykonaniu była końcówka poprzednich rozgrywek, w której imponował skutecznością. Dzięki niej 29-latek nie miał problemów ze znalezieniem nowego klubu.

Wisła była nim zainteresowana od dłuższego czasu. Czekano tylko na efekt jego negocjacji ze Śląskiem. Kiedy okazało się, że Biliński nie dojdzie do porozumienia we Wrocławiu, przystąpiono do działania i w przyszłym sezonie trener Marcin Kaczmarek będzie mógł z niego korzystać.
 
 
Słowa kluczowe: bilinski | wisla | plock | slask | wroclaw | kaczmarek
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz