Aktualności
 
Kolejny transfer bramkarza w ekstraklasie
 
16. czerwca 2017, 19:57
źródło: własne/arkagdynia.pl
 
Nowym bramkarzem Arki Gdynia został Krzysztof Pilarz, który ostatnio był piłkarzem Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Jego kontrakt ze "Słoniami" wygasa z końcem czerwca, dlatego za darmo mógł się przenieść do zespołu znad morza.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPilarz w zeszłym sezonie był podstawowym bramkarzem ekipy z Niecieczy, ale po zakończeniu rozgrywek nie otrzymał propozycji przedłużenia umowy. W związku z tym rozpoczął poszukiwania nowego pracodawcy i na najbliższy rok związał się z Arką. W poprzednim sezonie zaliczył w barwach "Słoni" 28 spotkań, w których wpuścił 37 goli. Pięć razy zachował czyste konto.

W Arce w poprzednim sezonie numerem jeden był Konrad Jałocha. Wypożyczony z Legii golkiper wygrał rywalizację z Pavelsem Steinborsem i to on bronił w zdecydowanej większości meczów. Jołosze kończy się wypożyczenie, ale jest szansa, że nadal będzie występował w zespole z Gdyni. Jego kontrakt z Legią wygasa i można z nim podpisać umowę obowiązującą od lipca. Kontrakt kończy się także Steinborsowi i Łotysz raczej będzie musiał szukać nowego klubu.
 
 
Słowa kluczowe: pilarz | arka | gdynia | nieciecza | jalocha | steinbors
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz