Aktualności
 
Szaleństwo wokół pomocnika reprezentacji Polski!
 
15. czerwca 2017, 11:37
źródło: Il Mattino
 
Według włoskich mediów, Napoli otrzymało z Premier League dwie, lukratywne oferty wykupienia Piotra Zielińskiego. Oba kluby, które chcą "przejąć" pomocnika reprezentacji to ścisła czołówka. Polak znalazł się na celowniku Liverpoolu i Tottenhamu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćZarówno jedni, jak i drudzy są zdeterminowani, żeby pozyskać młodego reprezentanta Polski. Napoli zaoferowano 28,5 miliona euro w zamian za zgodę na przeprowadzkę Zielińskiego do Anglii. Ale na właścicielu klubu z Neapolu te kwoty nie robią większego wrażenia. Antonio De Laurentiis nie zamierza pozbywać się Zielińskiego, którego uważa za jednego z najbardziej perspektywicznych graczy na świecie.

Dlatego zarówno Liverpool, jak i Tottenham, musiałyby wyłożyć znacznie więcej, żeby zakończyć sukcesem starania o reprezentanta Polski. Ile? "Zielak" ma w kontrakcie z Napoli wpisaną kwotę odstępnego w wysokości 70 milionów i dopiero wyasygnowanie takich pieniędzy sprawiłoby, że właściciel klubu z San Paolo nie miałby nic do powiedzenia w kwestii przyszłości Zielińskiego. Trudno jednak spodziewać się, żeby nawet tak bogate kluby, jak angielskie, zdecydowały się w tym momencie na zapłacenie aż tak olbrzymich pieniędzy.

Liverpool nie po raz pierwszy stara się o Zielińskiego. Menedżer "The Reds" Juergen Klopp chciał mieć Polaka u siebie już rok temu, kiedy ten rozstawał się z Udinese. Wówczas jednak sam Zieliński zdecydował, że woli pozostać we włoskiej Serie A i wybrał ofertę Napoli.
 
 
Słowa kluczowe: zielinski | napoli | liverpool | tottenham | sarri | laurentiis | klopp
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz