Aktualności
 
Wraca na zaplecze Premier League...
 
10. czerwca 2017, 10:06
źródło: Łączy Nas Piłka
 

Wszystko wskazuje na to, że Krystian Bielik w przyszłym sezonie będzie zawodnikiem Norwich City. Młodzieżowy reprezentant Polski ma zostać wypożyczony do zespołu "Kanarków" z Arsenalu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPotwierdził to sam zainteresowany w rozmowie z "Łączy Nas Piłka". - Zagram prawdopodobnie w Norwich City, na kolejnym wypożyczeniu, rozmowy są bliskie finalizacji. Na pewno liczę, że potem wrócę do Arsenalu, na stałe znajdę się w pierwszej drużynie i otrzymam szansę w Premier League – mówi Bielik.

Bielik ma podpisany kontrakt z Arsenalem do końca czerwca 2020 roku, ale na razie miałby niewielkie szanse na to, żeby pojawiać się nawet w szerokim składzie "Kanonierów". Już rundę wiosenną zeszłego sezonu spędził na zapleczu Premier League. Był wypożyczony do Birmingham City, w barwach którego rozegrał dziesięć spotkań. Teraz trafi do innego kluby The Championship – Norwich City. "Kanarki" mają w najbliższym sezonie ambicje walczyć o powrót do Premier League.

Bielik cały czas jednak liczy na to, że po roku spędzonym w Norwich powróci do Arsenalu i zadomowi się w składzie tego zespołu. - Liczę, że wszystko ułoży się po mojej myśli. Wręcz jestem tego pewien, bo zdaję sobie sprawę z tego, na co mnie stać – mówi w rozmowie z "Łączy Nas Piłka".

 
 
Słowa kluczowe: bielik | norwich | arsenal | birmingham
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz