Aktualności
 
Spektakularny powrót polskiego pomocnika!
 
1. czerwca 2017, 10:19
źródło: sporx.com
 

Wszystko wskazuje na to, że Adrian Mierzejewski ponownie zostanie zawodnikiem Trabzonsporu. 31-letni pomocnik właśnie kończy trzyletnią przygodę z futbolem na Bliskim Wschodzie i zamierza wrócić do ligi tureckiej.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćMierzejewski jest obecnie zawodnikiem zespołu Al-Sharjah ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ale jego pobyt w tym klubie dobiega końca. Wcześniej, przez dwa lata reprezentował barwy Al-Nasr Rijad z Arabii Saudyjskiej. Trafił tam właśnie z Trabzonsporu. Teraz wygląda na to, że po trzech latach powróci do tureckiego klubu.

Zarówno w Arabii Saudyjskiej, jak i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Mierzejewski był wielką gwiazdą. Nie tylko klubów, w których występował, ale także całych lig. Ale nie ma się co oszukiwać, że poziom na Bliskim Wschodzie jest jednak niższy, niż chociażby w lidze tureckiej. Była gwiazda warszawskiej Polonii ma jeszcze ambicje powrotu do reprezentacji Polski. A nadzieje na to może mieć tylko wtedy, kiedy będzie występował w poważniejszej lidze.

Trabzonspor chętnie przygarnie Mierzejewskiego, który spisywał się bardzo przyzwoicie podczas swojej pierwszej przygody z tureckim klubem. 41-krotny reprezentant Polski ma na swoim koncie 115 meczów w barwach ekipy z Trabzonu 20 goli i 29 asyst. Wszystko wskazuje na to, że będzie okazja powiększyć ten bilans...

 
 
Słowa kluczowe: mierzejewski | trabzonspor | sharjah | nasr | polonia | warszawa
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz