Aktualności
 
Lechia namówi do powrotu reprezentanta Polski?!
 
30. maja 2017, 03:21
źródło: własne
 
Lechia Gdańsk poszukuje napastnika, który w nowym sezonie mógłby konkurować o miejsce w składzie z Marco Paixao. Portugalczyk co prawda w tym sezonie spełnił oczekiwania, ale we wrześniu będzie miał już 33 lata…

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Z kolei jego obecni konkurenci do miejsca w podstawowym składzie – Grzegorz Kuświk i Gino van Kessel, latem mają pożegnać się z gdańskim klubem. Dlatego Lechia na gwałt będzie latem szukać napastnika, który da jej jeszcze więcej jakości z przodu, niż do tej pory. W kręgu zainteresowania gdańskiego klubu znajduje się m.in. Artur Sobiech, którzy rozstał się z niemieckim Hannoverem. Ale na razie nie wiadomo, czy uda się go namówić do powrotu do polskiej ekstraklasy. Tym bardziej, że sam deklaruje, że najchętniej kontynuowałby karierę w zagranicznym klubie.

Jeżeli nie Sobiech, to być może uda się namówić na przyjście do Lechii Mariusza Stępińskiego. Były napastnik Ruchu przeżywa trudne chwile we francuskim Nantes. Odkąd trenerem "Kanarków" został Sergio Conceicao, reprezentant Polski praktycznie nie gra. W dodatku zimą Nantes ściągnął znanego także z polskiej ligi Prejuce’a Nakoulmę, który wygrał konkurencję o miejsce w ataku francuskiego zespołu. Stępiński musi latem szukać sobie innego klubu, w którym będzie miał większe szanse na regularne występy. Jeżeli zdecydowałby się na ofertę Lechii, w grę wchodziłoby raczej roczne wypożyczenie, niż transfer definitywny.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz