Aktualności
 
Kolejny wielki transfer Milika?!
 
10. maja 2017, 17:31
źródło: Sport Bild
 

Według niemieckich mediów, Borussia Dortmund interesuje się transferem Arkadiusza Milika z Napoli. Polski napastnik miałby zastąpić w ekipie z Signal Iduna Park Pierre-Emericka Aubameyanga, który prawdopodobnie latem opuści BVB.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćAubameyang jest już praktycznie] spakowany a działacze Borussii pogodzeni z jego odejściem. Pocieszeniem może być kwota, jaką uda się im uzyskać z transferu swojej największej gwiazdy. Reprezentant Gabonu ma trafić za 70 milionów euro do Paris Saint-Germain. Duża część tych pieniędzy ma zostać przeznaczona na zakup jego następcy.

Wśród kandydatów do zastąpienia Aubameyanga wymienia się Arkadiusza Milika. Borussia interesowała się Milikiem już wówczas, kiedy ten był zawodnikiem Ajaksu Amsterdam. Dopóki jednak w jej brawach grał Gabończyk, wielki transfer innego napastnika mijał się z celem. Co innego, kiedy Aubameyang opuści klub.

Wśród innych napastników, których biorą pod uwagę w Dortmundzie, wymienia się Kaspra Dolberga z Ajaksu i Sandro Ramireza z Malagi. Za tym drugim przemawiają nie tylko umiejętności, ale także cena. Hiszpan ma w swoim kontrakcie klauzulę odstępnego, wynoszącą zaledwie sześć milionów euro. Za Milika Borussia musiałaby zapłacić więcej. I to zdecydowanie...

 
 
Słowa kluczowe: milik | borussia | dortmund | napoli | dolberg | ramirez | aubameyang
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz