Aktualności
 
Reprezentant Polski bez przyszłości w Legii?
 
25. kwietnia 2017, 10:13
źródło: własne
 
Jeszcze do niedawna trudno było sobie wyobrazić Legię bez Tomasza Jodłowca. Pomocnik był wiodąca postacią warszawskiego zespołu. Trenerzy Henning Berg i Stanisław Czerczesow od niego rozpoczynali ustalanie składu. Ale w tym sezonie to się zmieniło...

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Od początku obecnych rozgrywek, Jodłowiec jest cieniem samego siebie. Już jesień miał wyjątkowo nieudaną. Stracił miejsce w podstawowym składzie na rzecz Michała Kopczyńskiego, trener Jacek magiera dał mu nawet wcześniej urlop, niż pozostałym piłkarzom. "Jodła" miał zimą przede wszystkim odpocząć i... wyprostować swoje sprawy osobiste. Wiosną miał odzyskać wigor i formę.

Pierwszy mecz po zimowej przerwie zwiastował, że tak właśnie może się stać. Legia po trudnym meczu pokonała w Gdyni Arkę a zwycięskiego gola strzelił właśnie "Jodła". Problem polega na tym, że później było już tylko... gorzej. Reprezentant Polski stracił szybko miejsce w podstawowym składzie, gdzie trener Magiera wolał stawiać na dwójkę Kopczyński – Thibault Moulin. Dla Jodłowca pozostała rola rezerwowego.

Przy Łazienkowskiej coraz mocniej zastanawiają się nad przyszłością "Jodły". Wiele wskazuje na to, że może to być ostatni sezon doświadczonego pomocnika w Legii. Jodłowiec ma co prawda ważny kontrakt z Legią do końca czerwca 2018 roku, ale jeżeli będą na niego chętni latem, nikt w Warszawie nie będzie mu robił problemów ze zmianą klubu.

 
 
Słowa kluczowe: jodlowiec | legia | magiera | kopczynski | berg | czerczesow | moulin
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz