Aktualności
 
To jego ostatni sezon w Wiśle?!
 
24. kwietnia 2017, 10:24
źródło: własne
 
Tylko do końca sezony zawodnikiem Wisły Kraków może być Paweł Brożek. Zasłużonemu napastnikowi kończy się w czerwcu kontrakt i na razie nic nie wskazuje na to, żeby "Biała Gwiazda" była zainteresowana jego przedłużeniem.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Niektórzy sugerowali, że być może po zakończeniu tego sezonu 34-letni Paweł Brożek pójdzie w ślady brata Piotra i zakończy karierę. Ale nic z tych rzeczy. Sam zainteresowany wyraźnie dał sygnał, że zamierza kontynuować karierę także w przyszłym sezonie. Wygląda jednak na to, że prawdopodobnie w innym klubie, niż Wisła Kraków.

Działacze spod Wawelu nie prowadzą żadnych rozmów z doświadczonym napastnikiem w kwestii przedłużenia umowy. Być może to się zmieni po zakończeniu sezonu, ale bardziej prawdopodobny jest scenariusz, że to ostatnie tygodnie Pawła Brożka w ekipie "Białej Gwiazdy". Były snajper reprezentacji Polski deklaruje, że najchętniej kontynuowałby karierę w drużynie Wisły, ale zdaje sobie sprawę, że szanse na to są coraz mniejsze.

Trener Wisły Kiko Ramirez coraz częściej traktuje Brożka jako uzupełnienie składu, wprowadza go do gry z ławki rezerwowych. Wisła od dłuższego czasu rozgląda się za nowym napastnikiem. Jeżeli znajdzie odpowiedniego kandydata, los doświadczonego snajpera będzie przy Reymonta przesądzony.

 
 
Słowa kluczowe: brozek | wisla | krakow | kiko | ramirez
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz