Aktualności
 
Najlepszy transfer Lechii...
 
11. kwietnia 2017, 15:45
źródło: własne
 
W ostatnich sezonach do Lechii trafiło bardzo wielu zawodników, ale żaden tak szybko nie zyskał uznania w oczach kibiców i działaczy, jak Duszan Kuciak. W efekcie zdecydowano się przedłużyć kontrakt z byłym bramkarzem Legii do końca czerwca 2019 roku.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Kuciak trafił do Lechii zimą w trudnym dla siebie momencie. Po odejściu z legii do Hull City w Anglii popadł w piłkarski niebyt. Przez ponad rok zagrał tylko w jednym, mało istotnym spotkaniu "Tygrysów". Większość czasu spędził nawet nie na ławce rezerwowych, ale wręcz na trybunach. Jego dyspozycja była więc jedną wielką zagadką. Tym bardziej, że nie tak dawno Słowak leczył poważny uraz.

Między innymi dlatego w Lechii postanowiono podejść do Kuciaka w bardzo ostrożny sposób i podpisać z nim kontrakt do końca obecnego sezonu. Doświadczony bramkarz szybko jednak przekonał wszystkich w Gdańsku, ze nie zapomniał, jak się broni. Najszybciej trenera Piotra Nowaka, który od razu zaufał u i zrobił z niego podstawowego bramkarza.

Teraz do akcji wkroczyli także działacze Lechii, którzy nie chcieli czekać do końca sezonu i już zdecydowali się na przedłużenie kontraktu z Kuciakiem. Słowacki bramkarz podpisał nową umowę, która będzie obowiązywać przynajmniej do końca czerwca 2019 roku. Przynajmniej, bo w dokumentach znalazł się zapis, który pozwala na przedłużenie pobytu Kuciaka w Lechii o kolejny rok.

 
 
Słowa kluczowe: kuciak | lechia | gdansk | hull | nowak | legia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz