Aktualności
 
Wielkie "łowy" na hicie ekstraklasy?!
 
7. kwietnia 2017, 14:55
źródło: przegladsportowy.pl
 
Mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa elektryzuje nie tylko kibiców obu zespołów. Na Bułgarskiej pojawią się także skauci z wielu europejskich klubów. I to tych czołowych, z Barceloną na czele!

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

Chociaż obecność na hitowych meczach ekstraklasy skautów czołowych klubów naszego kontynentu nie jest niczym nowym, to jednak wizyta wysłannika Barcelony już tak. Przez kilka ostatnich lat, skauting katalońskiego klubu omijał polską ligę. Tym razem jednak będzie inaczej. Najbliższy mecz Lecha z Legią, z trybun w Poznaniu obejrzy skaut klubu z Camp Nou.

To jednak nie wszystko. Swoją obecność zapowiedziało także wielu wysłanników innych europejskich klubów. Angielską Premier League będą reprezentować wysłannicy Chelsea, Arsenalu oraz Leicester City. Niemiecką Bundesligę - Borussia Dortmund i VfL Wolfsburg. Z kolei z włoskiej Serie A pofatygują się skauci Atalanty Bergamo, Sampdorii Genua oraz US Sassuolo.

Nie jest wielkim odkryciem stwierdzenie, że starcia Lecha z Legią są oknem wystawowym naszej ligi. Chociaż trzeba pamiętać, że taka obecność wysłanników zagranicznych klubów, to rutynowe działania. Droga od obserwacji do ewentualnych transferów, jest naprawdę bardzo długa. Niemniej jednak to może być pierwszy krok do tego, żeby wpaść komuś w oko...

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz