Aktualności
 
Reprezentant Polski niewypałem transferowym?!
 
3. kwietnia 2017, 14:00
źródło: Foot OL
 
Francuskie media spekulują na temat rychłego rozstania Macieja Rybusa z Olympique Lyon. Reprezentant Polski kilka tygodni temu na dobre wypadł ze składu i niewiele wskazuje na to, żeby sytuacja miała się szybko zmienić.

Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować

W mediach zajmujących się zespołem z Lyonu coraz częściej pojawiają się informacje, że Polak jest na wylocie z klubu. Do jego odejścia miałoby dojść już podczas letniego okienka transferowego. Gdyby okazało się to prawdą, kariera Rybusa w jednym z czołowych francuskich zespołów potrwałaby tylko rok.

Na razie wszystko wskazuje na to, że w Lyonie reprezentant Polski znalazł się na cenzurowanym. Po raz ostatni Rybus wybiegł na boisku w Ligue 1 na początku lutego. Od tej pory był co najwyżej rezerwowym, ale coraz częściej zaczyna brakować dla niego miejsca nawet w kadrze meczowej. To nie wróży mu niczego dobrego.

Reprezentant Polski także jest niezadowolony z sytuacji, w jakiej się znalazł i jeżeli nic się nie zmieni do końca sezonu, sam będzie nalegał na zmianę otoczenia. Tym bardziej, że doskonale zdaje sobie sprawę, że jak nie będzie grał w klubie, nie ma co myśleć o odzyskaniu miejsca w podstawowym składzie reprezentacji Polski.

 
 
Słowa kluczowe: rybus | lyon
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz