Aktualności
 
Gwiazda Śląska zostaje!
 
25. marca 2017, 08:55
autor: Adrian Zieliński
źródło: własne
 

Kibice Śląska, którzy niepokoili się brakiem negocjacji kontraktowych z graczami, którym wygasają umowy z końcem sezonu, mogą wreszcie chociaż trochę odetchnąć. We wrocławskim klubie w końcu znalazły się na to pieniądze.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćNa pierwszy ogień ma iść największa gwiazda Śląska i kapitan zespołu Piotr Celeban. Doświadczony obrońca w najbliższym tygodniu ma podpisać z wrocławskim klubem nowy, trzyletni kontrakt. Przedłużenie umowy jest już w zasadzie dogadane i zaakceptowane przez obie strony, do załatwienia pozostały już tylko formalności, które mają zostać dopięte na ostatni guzik na początku przyszłego tygodnia.

Ale na przedłużeniu kontraktu z Celebanem, działacze Śląska nie poprzestaną. W kolejce czekają kolejni kluczowi gracze, których chcą zatrzymać we Wrocławiu. Po kapitanie zespołu, kolejnymi zawodnikami, którzy mogą liczyć na nowe kontrakty są Adam Kokoszka i Łukasz Madej. Ten pierwszy jest jednym z filarów Śląska i chcę przedłużenia jego pobytu we Wrocławiu nie jest niczym zaskakującym.

Trochę inaczej jest w przypadku Madeja, który ma za sobą jak do tej pory taki sobie sezon. W dodatku jest już dość zaawansowany wiekowo, więc mogło się wydawać, że przedłużenie kontraktu z nim nie będzie jednym z priorytetów dla działaczy Śląska. We Wrocławiu uznano jednak, że przyda się także w następnym sezonie.

 
 
Słowa kluczowe: celeban | slask | wroclaw | kokoszka | madej | urban
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz