Aktualności
 
Niespodziewane wzmocnienie "Słoni"
 
2. marca 2017, 07:49
autor: Adrian Zieliński
źródło: własne
 

Wydawało się, że już nic ciekawego nie zdarzy się w zimowym okienku transferowym z udziałem Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Tymczasem rzutem na taśmę, ekipa "Słoni" pozyskała słowackiego skrzydłowego Martina Mikovicia.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować26-letni były młodzieżowy reprezentant Słowacji trafił do drużyny z Niecieczy ze Spartaka Trnava gdzie spędził cała dotychczasową karierę. Był kapitanem słowackiego zespołu, ale od dłuższego czasu chciał zmienić otoczenie. Rok temu był blisko angażu w Górniku Zabrze, od jakiegoś czasu interesowała się nim także Termalika. Wydawało się jednak, że zimą nie dojdzie do jego pozyskania i ewentualna transakcja zostanie przełożona na lato.

Tymczasem dość niespodziewanie, w ostatnim dniu okienka transferowego, do zespołu prowadzonego przez trenera Czesława Michniewicza, dołączył Miković. Słowak podpisał z polskim klubem trzyletni kontrakt i będzie do dyspozycji szkoleniowca Termaliki już w najbliższej kolejce. Jego pozyskanie oznacza, że w ekipie z Niecieczy jest już prawdziwa kolonia słowackich piłkarzy. Najnowszy nabytek jest szóstym graczem z tego kraju w kadrze "Słoni".

 
 
Słowa kluczowe: mikovic | termalika | nieciecza | michniewicz | spartak | trnava
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz