Aktualności
 
A jednak będzie hit transferowy Jagiellonii!
 
27. lutego 2017, 18:07
autor: Adrian Zieliński
źródło: przegladsportowy.pl
 

Wydawało się, że Jagiellonii nie uda się pozyskać Ciliana Sheridana z Omonii Nikozja. Ale w ostatnich godzinach nastąpił przełom w negocjacjach z Cypryjczykami i irlandzki napastnik jest już w drodze do Polski.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćO tym, że oferta Jagiellonii za Sheridnana została przyjęta, poinformował już cypryjski klub. Irlandczyk jeszcze dzisiaj ma pojawić się w Polsce a jutro, w ostatnim dniu okienka transferowego podpisać kontrakt z klubem z Białegostoku. - Wstępne porozumienie jest. Cillian jest już po części w drodze do Polski – potwierdza w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" wiceprezes Jagiellonii Agnieszka Syczewska.

"Jaga" starała się o Sheridana od dłuższego czasu. Z samym zawodnikiem szybko ustalono warunki indywidualnej umowy, ale długo nie można było osiągnąć porozumienia z Omonią Nikozja. Mimo, że irlandzkiemu napastnikowi w czerwcu wygasa kontrakt, działacze cypryjskiego klubu stawiali twarde warunki. Do tego stopnia, ze wszystko wskazywało na to, iż jeśli Sheridan ostatecznie wyląduje w Jagiellonii to najwcześniej latem.

Ale w końcu stanowiska obu klubów także się zbliżyły i wymarzony przez "Jagę" napastnik jest już bardzo blisko drużyny trenera Michała Probierza. - Chcemy zdążyć przed jutrzejszym zamknięciem okna transferowego w Polsce. Jaką ofertę zaakceptowała Omonia? Dokładnej kwoty nie podam, ale będzie to naprawdę znaczy transfer gotówkowy. Jak wszystko dobrze pójdzie to jutro podpiszemy z nim kilkuletni kontrakt – mówi Syczewska.

 
 
Słowa kluczowe: sheridan | jagiellonia | omonia | nikozja | probierz
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz