Aktualności
 
Kolejny Polak w Bayernie?!
 
21. lutego 2017, 18:01
autor: Adrian Zieliński
źródło: 90min.com
 

Według włoskich mediów, już nie tylko Real Madryt poluje na Piotra Zielińskiego. Bardzo poważnie zainteresowany transferem reprezentanta Polski ma być także Bayern Monachium, który jest gotów wyłożyć na jego sprowadzenie aż 70 milionów euro.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTaką kwotę odstępnego ma w kontrakcie z Napoli polski pomocnik. Dla Bayernu ma nie stanowić to większego problemu, bo mistrz Niemiec jest gotów zapłacić aż tyle za Zielińskiego. Jeżeli klub z Monachium rzeczywiście zaoferowałby za Polaka takie pieniądze, działacze z Neapolu nie mieli być nic do gadania.

Wcześniej włoskie media donosiły, że polskim pomocnikiem interesuje się Real Madryt. "Królewscy" mają od dłuższego czasu śledzić występy Zielińskiego. Bayern może być jednak konkretniejszy i bardziej zdeterminowany, żeby pozyskać reprezentanta Polski już w trakcie letniego okienka transferowego.

Gdyby rzeczywiście jakiś klub wyłożyć tak ogromną kwotę za polskiego pomocnika, byłby to absolutny rekord transferowy w polskim futbolu. Ale jeśli Zieliński nadal będzie robił postępy w takim tempie jak do tej pory, to rzeczywiście może trafić za chwilę do jednego z najbogatszych i najpotężniejszych klubów w Europie.

 
 
Słowa kluczowe: zielinski | bayern | napoli | real | madryt
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (2) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
70 milionów zapłaci Bayern;-). Masz bracie redaktorku fantazję. Taka kasa za zawodnika, który nie gra pełnych meczów.
 
 
pil dodał(a), w środę 22. lutego 2017 o godzinie 19:52
 
Srają muchy idzie wiosna.
 
 
kibic piłki noznej dodał(a), w środę 22. lutego 2017 o godzinie 17:15
 
Przeczytaj również zamknij okno