Aktualności
 
Kolejny obcokrajowiec w Wiśle!
 
7. lutego 2017, 12:44
autor: Adrian Zieliński
źródło: własne
 

Nowy piłkarzem Wisły Kraków zostanie Matija Spicić. Chorwat ma wypełnić lukę po lewej stronie defensywy, gdzie krakowski klub ma właściwie tylko Macieja Sadloka. Reprezentant Polski ma jednak kłopoty ze zdrowiem i nie wiadomo, kiedy będzie gotowy do gry.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować29-letni obrońca z Chorwacji był testowany przez Wisłę podczas zgrupowania w Turcji. Tam wypadł przeciętnie, ale wszystko wskazuje na to, że krakowski klub nie ma innej alternatywy, a wzmocnienie lewej strony defensywy jest koniecznością. Dlatego wiślacy wrócili do pomysłu zatrudnienia Spicicia. Jeśli Chorwat pomyślnie przejdzie badania medyczne, podpisze kontrakt z "Białą Gwiazdą".

Spicić ostatnio był zawodnikiem Dinamo Tbilisi ale w Gruzji nie wiodło mu się najlepiej. W poprzedniej rundzie zagrał w barwach swojego ostatniego klubu tylko trzy razy. W listopadzie zdecydował się rozwiązać kontrakt i od tej pory jest wolnym zawodnikiem. W przeszłości występował w młodzieżowej reprezentacji Chorwacji. Oprócz Dinama Tbilisi, był także zawodnikiem Sibiru Nowosybirsk i Interu Baku.

 
 
Słowa kluczowe: spicic | wisla | krakow | kiko | ramirez | sadlok
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz