Aktualności
 
Kolejne odejście z Legii!
 
31. stycznia 2017, 11:07
autor: Adrian Zieliński
źródło: własne
 

Wszystko wskazuje na to, że także Michał Kucharczyk opuści Legię. Lokomotiv Moskwa, który jest zainteresowany jego pozyskaniem, doszedł już do porozumienia z mistrzem Polski, co do warunków transakcji.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćLegia ma zarobić na transferze swojego skrzydłowego półtora miliona euro. 26-latek, który wiosną miałby spore problemy, żeby regularnie występować w podstawowym składzie zespołu prowadzonego przez Jacka Magierę. Z kolei w Rosji czekają na niego lepsze zarobki i perspektywa gry w jednym z czołowych rosyjskich klubów.

Co prawda Lokomotiv w tym sezonie przeżywa poważny kryzys, ale to wciąż jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na wschodnim rynku. Po 17. kolejkach, drużyna z Moskwy zajmuje dopiero 10. miejsce w tabeli. Dlatego działacze Lokomotivu gorączkowo poszukują wzmocnień. Jednym z nich ma być pozyskanie Kucharczyka.

Jeżeli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego i na ostatniej prostej rosyjski klub nie wycofa się z transakcji, to rozstanie zawodnika z Legią, jest niemal przesądzone...

 
 
Słowa kluczowe: kucharczyk | legia | lokomotiv | moskwa | magiera
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz