Aktualności
 
Kolejny napastnik na radarze Legii?!
 
27. stycznia 2017, 08:30
autor: Adrian Zieliński
źródło: Super Express
 

Od dłuższego czasu słychać pogłoski, że Legia może być zainteresowana ściągnięciem napastnika Hannoveru 96 Artura Sobiecha. Głos w tej sprawie na lamach "Super Expressu" zabrał sam piłkarz.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentować26-letni były napastnik Ruchu Chorzów i Polonii Warszawa ma ważny kontrakt z niemieckim drugoligowcem tylko do końca sezonu. "96-stki" chcą jednak kontynuować współpracę z polskim snajperem i zaproponowały mu nową umowę. Rozmowy trwają, ale Sobiech nie zamyka się także na inne propozycje. - Jestem na takim etapie gry w Hannoverze, że rozważam wszystkie oferty, a na końcu z moim menedżerem wybierzemy tę najlepszą – mówi w rozmowie z "Super Expressem".

Sobiech zaznacza, że nikt z Legii na razie się z nim nie kontaktował, ale... jest otwarty na propozycje ze strony warszawskiego klubu. - O sile Legii powinni stanowić Polacy. Każdą poważną ofertę należy rozważyć, a już na pewno z drużyny mistrza Polski – mówi napastnik Hannoveru. W obecnym sezonie, Sobiech zagrał w 12 meczach 2.Bundesligi i strzelił dwa gole. Ww niemieckim klubie chcą go zatrzymać, ale Polak chce poczekać i rozważyć także inne opcje.

 
 
Słowa kluczowe: sobiech | legia | hannover
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz