Aktualności
 
Jest hit transferowy Lechii!
 
26. stycznia 2017, 11:35
autor: Adrian Zieliński
źródło: własne
 

W rundzie wiosennej piłkarzem Lechii ponownie będzie Ariel Borysiuk. 25-letni pomocnik został wypożyczony przez gdański klub z Queens Park Rangers do końca obecnego sezonu.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćDla Borysiuka to druga przygoda z Lechią. Poprzednio występował w niej w latach 2104-2015. W jej barwach zaliczył 54 mecze w ekstraklasie i zdobył dwie bramki. Rok temu przeszedł z gdańskiego zespołu do Legii Warszawa, której jest wychowankiem. Ze stołecznym zespołem w poprzednim sezonie sięgnął po tytuł mistrza Polski i zdobył krajowy Puchar.

Latem za około dwa miliony euro został sprzedany do Queens Park Rangers. Na zapleczu Premier League mu jednak nie szło tak, jakby sobie tego życzył. Kiedy na stanowisku trenera Jimmy'ego Floyda Hasselbainka zastąpił Ian Holloway reprezentant Polski znalazł się w głębokiej rezerwie. Wobec tego klub z Loftus Road zdecydował się na wystawienie Borysiuka na listę transferową.

Z okazji postanowiła skorzystać Lechia, która wypożyczyła go do końca sezonu. W umowie znalazł się także zapis, który gwarantuje gdańskiemu klubowi prawo pierwokupu w trakcie letniego okienka transferowego.

 
 
Słowa kluczowe: borysiuk | lechia | gdansk | qpr | legia
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz