Aktualności
 
Nowy obrońca w Lechu?!
 
21. stycznia 2017, 12:38
autor: Adrian Zieliński
źródło: przegladsportowy.pl
 

Wiele wskazuje na to, że Lech Poznań znalazł już środkowego obrońcę, który wypełni lukę po Paulusie Arajuurim. Nowym zawodnikiem "Kolejorza" ma wkrótce zostać Błażej Augustyn.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćAugustyn miał już nawet odwiedzić Poznań, co oznaczałoby, że sprawa jego przejścia do Lecha jest na zaawansowany etapie. Były obrońca Górnika Zabrze, obecnie jest zawodnikiem włoskiego Ascoli. Pozyskanie go jednak nie stanowiłoby większego problemu. Jego transfer będzie mógł zostać sfinalizowany dopiero, kiedy poznaniakom uda się sprzedać wreszcie Tamasa Kadara.

Teoretycznie jego transfer jest już przesądzony. Dynamo Kijów chce wyłożyć za niego 2,5 miliona euro i wydaje się, że wkrótce Kadar zostanie zawodnikiem mistrza Ukrainy. Na razie jednak wciąż oba kluby są na etapie ustalania szczegółów transakcji i ostatecznego porozumienia na razie brakuje. Reprezentant Węgier póki co przebywa z Lechem na zgrupowaniu na Cyprze. Ale w każdej chwili może je opuścić i udać się do Kijowa podpisać kontrakt z Dynamem.

Jeśli transfer Kadara dojdzie do skutku, Lech ma przystąpić do finalizacji transferu Augustyna. Ostatnio 28-letni piłkarz występował w naszej lidze w barwach Górnika Zabrze, ale po tym jak wygasł jego kontrakt, przeniósł się najpierw do szkockiego Hearts, a latem ubiegłego roku trafił do Ascoli. Wygląda jednak na to, że w jego przypadku, będziemy świadkami kolejnego powrotu do ekstraklasy.

 
 
Słowa kluczowe: augustyn | lech | pozan | ascoli | kadar | dynamo | kijow
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (1) dodaj komentarz
 
 
Komentarze
 
Informacja z dupy.<br /> Brak słów.
 
 
damgor dodał(a), w sobotę 21. stycznia 2017 o godzinie 13:11