Aktualności
 
Chcą wyciągnąć Odjidję-Ofoe z Legii!
 
17. stycznia 2017, 13:39
autor: Adrian Zieliński
źródło: hln.be
 

Niezbyt dobre wieści dla fanów Legii. Klub w którym zaczynał karierę Vadis Odjidja-Ofoe – KAA Gent, chce go z powrotem. Wydaje się jednak, że Legia zrobi wszystko, żeby zatrzymać swoja największą gwiazdę.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćWedług belgijskich mediów, Gent szuka nowego lidera swojego zespołu i najchętniej widziałby w tej roli właśnie Vadisa Odjidję-Ofoe. To właśnie w tym klubie obecna gwiazda Legii rozpoczynała karierę zanim trafiła do Anderlechtu Bruksela. Dobre występy 27-letniego pomocnika w polskiej ekstraklasie i Lidze Mistrzów sprawiły, że w Belgii znowu jest o nim głośno. Gent jest podobno zainteresowany jego sprowadzeniem już w zimowym okienku transferowym.

Trudno jednak przypuszczać, żeby Legia była zainteresowana pozbyciem się swojego lidera przed dwumeczem z Ajaksem Amsterdam i decydująca faza walki o mistrzostwo Polski. Zresztą warszawski klub na pewno chciałby zarobić na transferze Vadisa spore pieniądze, liczone w milionach euro. A Gentu raczej na taki wydatek stać nie będzie. Być może jednak Belgowie liczą na to, że na transfer będzie naciskał sam piłkarz, o spowodowałoby, że Legia musiałaby być bardziej elastyczna w ewentualnych negocjacjach...

 
 
Słowa kluczowe: vadis | odjidja | ofoe | legia | magiera | gent
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz