Aktualności
 
Kuciak wróci do ekstraklasy?!
 
11. stycznia 2017, 11:45
autor: Adrian Zieliński
źródło: własne
 

Do ekstraklasy może wrócić były bramkarz Legii Warszawa Dusan Kuciak. Jego transfer do Hull City okazał się totalnym niewypałem. Słowak zagrał w barwach "Tygrysów" tylko raz.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTak naprawdę Kuciak ma za sobą kompletnie stracony rok. Pod względem sportowym, pobyt w Hull jest dla słowackiego bramkarza prawdziwą katastrofą. Wyjeżdżał z Legii do angielskiego klubu z wielkimi nadziejami, ale rzeczywistość okazała się brutalna. Kuciak nie zdołał zaistnieć w barwach "Tygrysów" i chcąc wyrwać się z fatalnej dla siebie sytuacji, musi zimą zmienić klub.

W Anglii raczej nowego pracodawcy nie znajdzie, więc najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest powrót do polskiej ekstraklasy. Zresztą jego przedstawiciele już szukają mu klubu w naszej lidze. Najchętniej Kuciak wróciłby do Legii, ale w niej dla niego w tej chwili raczej nie ma miejsca. Niepodważalną pozycję w bramce warszawskiego zespołu ma Arkadiusz Malarz, w odwodzie pozostaje jeszcze Radosław Cierzniak.

Pozostaje więc poszukiwanie zatrudnienia w innym polskim klubie. Żeby jednak tak się stało, Kuciak musi pogodzić się ze sporym obniżeniem swoich oczekiwań finansowych...

 

 
 
Słowa kluczowe: kuciak | legia | hull | malarz | cierzniak
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz