Aktualności
 
Nowy napastnik w Wiśle Kraków?!
 
8. stycznia 2017, 12:12
autor: Adrian Zieliński
źródło: sportall.ge
 

Wisła Kraków jest zainteresowana transferem gruzińskiego snajpera Budu Ziwziwadze. Napastnik Samtredii jest rewelacją obecnego sezonu miejscowej ekstraklasy W 11 występach w barwach swojego klubu zdobył 11 bramek.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćTak przynajmniej donoszą gruzińskie media. 23-letni napastnik móglby być zabezpieczeniem na wypadek odejścia Zdenka Ondraszka. Czech jest zmęczony niestabilną sytuacją finansową "Białej Gwiazdy" i myśli o zmianie klubu. Tym bardziej, że jest w kręgu zainteresowań kilku innych klubów ekstraklasy. Napastnikiem krakowskiego zespołu interesuje się chociażby lider tabeli Jagiellonia Białystok.

Ale zdaniem gruzińskich mediów, Ziwziwadze na radarze ma nie tylko Wisła. W gronie klubów zainteresowanych jego transferem jest także Arka Gdynia i Jagiellonia. Ekipa z Trójmiasta rzeczywiście szuka rasowego snajpera, bo ani Paweł Abbott ani też Dariusz Zjawiński, nie gwarantowali jesienią zbyt wielu goli. Oprócz polskich klubów, transferem Gruzina zainteresowana ma być także portugalska Tondela.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz
 
 
Przeczytaj również zamknij okno