Aktualności
 
Pierwsze wzmocnienie Pogoni!
 
4. stycznia 2017, 10:44
źródło: własne/pogonszczecin.pl
 
Nowym piłkarzem Pogoni Szczecin został Mate Cincadze. 21-letni Gruzin przeszedł do ekipy "Portowców" na zasadzie transferu definitywnego z Dinama Tbilisi. Młody defensywny pomocnik podpisał z "Dumą Pomorza" 3,5-letni kontrakt.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćPrzedstawiciele szczecińskiego klubu obserwowali Cincadze od dłuższego czasu. Młody zawodnik wywarł na nich pozytywne wrażenie. 21-latek ma na swoim koncie dwa występy w reprezentacji w reprezentacji Gruzji. - Witamy Mate na pokładzie i liczymy, że jego obecność podniesie jakość środka pola – mówi dyrektor sportowy Pogoni Szczecin Maciej Stolarczyk. – Cieszymy się, że negocjacje z klubem i samym zawodnikiem przebiegły pomyślnie i możemy ogłosić ten transfer. Trafia do nas zawodnik bardzo młody, ale już bardzo doświadczony na wielu frontach - dodaje działacz szczecińskiego klubu.

Cincadze jest defensywnym pomocnikiem i w Szczecinie ma zastąpić Mateusza Matrasa, któremu w czerwcu wygasa kontrakt. Były piłkarz Piasta Gliwice odrzucił niedawno propozycję przedłużenia kontraktu i najpóźniej latem przyszłego roku opuści szczeciński klub. Co ciekawe, Cincadze był kolegą klubowym Wladimera Dwaliszwiliego, który jeszcze niedawno reprezentował barwy Pogoni.

 
 
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz