Aktualności
 
Legia zarobi kolejne dwa miliony euro!
 
2. stycznia 2017, 08:52
źródło: gianlucadimarzio.com/własne
 

Transfer Bartosza Bereszyńskiego z Legii do Sampdorii Genua jest już uzgodniony. Prawy obrońca mistrza Polski podpisze z włoskim klubem pięcioletni kontrakt. Przy Łazienkowskiej zarobią na swoim piłkarzu dwa miliony euro.
Kliknij na zdjęcie, aby je skomentowaćSzczegóły transakcji są już ustalone. "Bereś" za kilka dni ma pojawić się w Genui na testach medycznych. Po ich zaliczeniu złoży podpis pod kontraktem i formalnie opuści Legię. Na sprzedaży reprezentanta Polski warszawski klub zarobi dwa miliony euro. Co prawda w umowie z mistrzem Polski Bereszyński miał wpisaną kwotę odstępnego w wysokości trzech milionów euro, ale ostatecznie Sampdoria wynegocjowała, że zapłaci za niego o milion mniej.

Bereszyński w Sampdorii spotka swojego byłego kolegę klubowego z Lecha Poznań Karola Linettego. Legionista będzie rywalizował o miejsce w podstawowym składzie z Jacopo Salą. W Genui nie byli jednak do końca zadowoleni z jego postawy, dlatego zdecydowali się na transfer innego prawego obrońcy. Polak nie jest bez szans, żeby od razu wskoczyć do pierwszej jedenastki Sampdorii.

W Legii Bereszyński zagrał 108 meczów. W rundzie jesiennej osiągnął bardzo wysoką formę nie tylko w rozgrywkach ekstraklasy, ale także w Lidze Mistrzów. Wrócił też po dłuższej przerwie do reprezentacji Polski, w której zagrał w towarzyskim spotkaniu przeciwko Słowenii.

 
 
Słowa kluczowe: bereszynski | legia | sampdoria | linetty | sala
 
powrót » do góry » drukuj wyślij link komentarze (0) dodaj komentarz